logo

Workshopy

Probuzení smyslnosti

,,Dotkni se vědomě.“

Toužila jsi někdy ve svých tajných snech prožívat naplno smyslnost?

Jen tak si hrát se svým tělem a přitom prožívat krásu, něhu, touhu… ?

Prožít naplno vnitřní bohyni, ženskost?

20624040_10209647512248990_1275498846_n26165928_904814153018750_1411280651998828870_n

Chtěla a nevěděla jak na to? Či Ti to bylo hloupé, trapné, fuj, takové to tabu, které jsme díky svému okolí, morálce vzali za své. Protože jsi slýchávala, že je to moc, byla by jsi laciná, zbytečně vyzývavá. A to by přeci žádná zná nechtěla být.
A tak jsme naší přirozenou součást ženství ponechali padnout do hlubin temna.
Tento potenciál není důležitý jen ve vztahu k mužům, ale především ve vztahu k sobě jako k ženě.

Smyslnost má vycházet z našeho srdce, ne z nedostatku a potřeby ulovit muže, aby se o nás staral, pečoval, doplňoval pocit lásky, aby jsme si dokázali, že ještě za něco stojíme.
Smyslnost je stav jemnosti, hravosti, vášně, pozornosti především vůči sami sobě. Kde intimita a sexualita jiskří. Je to naše velká síla. Dodává nám do života šťávu, radost, ženskost, pevnost a především hravost. Když jsme schopni toto vše dávat a vyjadřovat sami sobě, začne se náš vnitřní svět naplňovat a následně expandovat do našeho okolí –  s muži 😀
    Smyslnost je vnitřní postoj, díky kterému můžeme vychutnávat život plnými doušky, s větší rozkoší a intenzitou.
Probouzí naši ženskost, vnitřní sílu, charisma a je klíčem k rozvinutí a přijetí naší sexuality a naplňujícího milostného života. Nezáleží na našem věku ani na vzhledu.
První krok je poznat sílu našich smyslů, prozkoumat je a naplno zapojit do běžného života.
Spojit se s naší ženskou podstatou a tím se cítit více spokojenější, živější, radostnější, uvolněnější, sebevědomější a naplněnější.
Společně v kruhu žen se vydáme na tuto krásnou cestu poznání.
Prožiješ různá cvičení a tance.
Sebou si vezmi pohodlné oblečení, či oblečení, ve kterých se cítíte krásně, vznešeně, přitažlivě, které máte doma schovab4d0207f7c_68936425_o2né hluboko ve skříni a netroufáte si ho vzít.
,,Bombarďáky“ nechte doma.
I to jaké máme spodní prádlo ovlivňuje vztah k nám jako k ženě.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1967965-img-horoskop-zodiac-znameni-zverokruhu-astrologie-horoskopy-v3 Srdečně Vás zvu na Archetypy živlů

Toto setkání nás díky našemu tělu, pohybu, rytmu spojí se sebou samým.
Objevíme či podpoříme své opominuté stránky, doplníme potřebné hodnoty.

Vzešli jsme z planety Země, a tak v podstatě každá naše buňka je produktem toho, co ona nám dala za dary. Celé naše tělo pochází z ní. Tím pádem máme všechny esence, co se v ní skrývají, nacházejí.  Máme v sobě esenci Země, Vody, Ohně, Vzduchu. Já vás postupně provedu v tanci těmito elementy. Je to dokonalost. Oslava Země, oslava nás samých.

Když propojíte tělo ženy /muže/ s vnímáním živlů, které máme každý v sobě, získáte novou kvalitu života – poznání, pochopení, uvolnění, nadhled, svou sílu, sebejistotu …

Tanec spojený s tématem ženství, sexuality a propojení se se živly otevírá, uvolňuje, spouští emoce, nabíjí euforií, dovolí plné sebevyjádření.

Dochází k pochopení, přijetí a odhození tzv. temných stránek.

Země: naše matka Země, která podporuje, prožitek těla, plodnost, mateřství, zrození a smrt,
sebepřijetí těla jako nádherný dar.

Voda: představuje umění plynout, očistit se, odevzdání se, dovolit si být emocionální, vnímat svou hloubku.

Oheň: je vášeň, touha, divokost, nespoutanost, sexualita.

Vzduch: přítomnost, bystrost, hebkost, propojení, jemnost, něha.

Nejprve vás teoreticky a podrobněji seznámím se živly, povím vám, jaký mají vliv a sílu.
Poté přichází samotný tanec v daných typech, kdy vás budu i nadále provázet.

I když píši o tanci, nebudou žádné předepsané pohyby. Vše je intuitivní, každý pohyb vychází zevnitř nás a to vede náš pohyb. Každý to umí, to co nás může brzdit je ostych že budu divná, budu moc, … a nebo je to jen něco nového co doposud neděláme.
Ale všichni účastníci jdou stejnou cestou:  poznat, probudit, spojit se 🙂 .
 
 
 
 
 

7 RYTMŮ TĚLA. WEB

Přijď poznat rytmy ve svém těle.

 

Probudit to, co v tobě spí. Odpočinout si, osvobodit se od všedností, dobít se energií.

 Poznat své skryté možnosti. 

Víte, kde dřímají a čekají na rozpohybování vaše schopnosti?

 

 

  1. Oblast pánve:  Spojení s tělem, kosti, svaly, zuby, vlasy, nehty, materiální svět, pevná půda pod nohama, pocit bezpečí.
  1. Oblast kříže: Bezprostřednost, sexuální a tvořivá energie, ženský aspekt Šakti – rodící síla, mít prostor ke tvoření, jsou tam i schopnost přijímat doteky, probuzení a radost z činnosti, dává nám smysl života
  1. Solar plexus: Vytváříme si obal kolem sebe, sídlo emocí, hněvu, strachu, viny, žárlivost, sobectví, poraženost. Po vyčištění cítíme naopak mír, vyrovnanost, uvolněnost, svou sebehodnotu.
  1. Srdeční oblast: Je to přechod mezi fyzickým a duchovním světem, elementy které se nedají uchopit, intuice, schopnost vcítit se do pocitů jiných lidí, naladit se na ně, empatie, kontakt, touha po spojení, cítění lásky, býti mírumilovní, odevzdat se v milování atd. – otevřít srdce. Je to o umění dávání a přijímání
  1. Krční oblast:  Umění vyjadřovat to, co je uvnitř v nás – pocity a myšlenky, přenést vše do slov, uvolnit, je to o reakcích na událost, vyjadřujeme se i pláčem, smíchem, gesty, mimikou. Je to komunikace našeho vnitřního světa s okolím. Umělecký tanec, kreslení, hudba. Zachováváme svou nezávislost, svobodu. Vzniká hluboká radost a pocit plnosti a integrity (vše je propojeno se vším). Nejistota v rozhodování, těžkost projevit se, představit se, držíte se zpátky.
  1. Třetí oko: Jsou tu moudrost, vznešenost, prosperita, intuice, vědomé bytí – vím, intelekt, rozlišování, uvědomování, kontrola mysli.
  1. Temeno: Sídlí v něm dokonalost , čistota, jarní vánek, oddělenost, naladění, zoufalství lidí – pokládají si hlavu do rukou, připadají si v životě ztraceni, slabé sedmé čakře se projevuje sklon k egocentrismu, člověk žije v omezeném pohledu na realitu.