logo

… najdi klíč ke svému srdci – Oslavuj život

 

Cítíš, že bys svůj život mohl/a prožívat jinak? S větší radostí, vášní, houževnatostí, nadhledem, jednoduchostí?

Postupně tě díky tanečním rytmům a síle barevných pastelek provedeme procesem oživení. Poznáš své stinné i silné stránky. Ty silné vyzveš ke spolupráci.

Když poznáme a následně vyzveme své strachy na povrch, vznikne spolupráce.  Začne se vše měnit. Získáme odvahu, dovolujeme si projevovat, tak jak se cítíme v plné síle a přitom s láskou, s radostí, s lehkostí. Začíná v nás proudit čerstvá krev a s ní inspirace, tvořivost…

Hudba a tanec nám dovolují projevit potlačené projevy těla. Stáváme se svobodnější, živější, uvolněnější. Sny a touhy z hlavy dostaneme do těla a tím uděláme ten nejdůležitější krok, aby se naše sny a touhy v našem životě uskutečnily.

S propojením pastelek – automatické kresbě, která má neskutečnou sílu vytáhnout z našeho nitra na povrch naše zapomenuté sny, ale i věci co nás brzdí a brání žít naplněný život.

V běžném životě se řídíme tím, co jsme se naučili, co od nás očekávají druzí. Pastelky a tanec aktivují naše zkutečné JÁ .
Strach, obava, očekávání, nemají v tuto chvíli šanci.

Naučíte se naslouchat sami sobě, své intuici, svému nitru. Vyneste své nejhlubší pocity a prožitky na světlo, můžete je přijmout, očistit a být tak k sobě blíž. Odnesete si klíč jak aktivovat svá přání a touhy. Porozumíte svým potřebám. Získáte návod, jak být k sobě laskavější, pozornější, hodnější v tom nejlepším slova smyslu.

Těší se na vás Jitka Říhová a Marta Vostřáková

Náhled do prožitkového semináře zde