logo

O mně

   Cítíte, že nežijete svůj život, tak naplno, jak byste si představovali? Chybí vašemu životu ta esence vášně pro život a naplněnost?

Jak ráno vstáváte do nového dne? Nutíte se vstát, či nemůžete dospat z toho, jak moc se těšíte na nový den?

Trápí vás snad pocity strachu, fobií, závislosti, úzkosti, smutku, bolesti … ? Nemáte životní sílu?

A chcete svůj dosavadní život obohatit, objevit zapomenuté dovednosti a schopnosti?

Jsem tu pro vás.

Jmenuji se Jitka Říhová

Pracuji s postupy sebepoznání, odblokování negativních programů a získání takových hodnot jako je vnitřní síla, radost, odvaha, smysl života, štěstí, jedinečnost, sebeláska, harmonie a vášeň.

Celý můj život mě fascinuje evoluce. To jak se věci mění, rozvíjejí, rostou. Nejvíce mě zajímá, co ovlivňuje, jak budeme mít prožitý život.  Je to genetika, morálka, okolí, ve kterém  vyrůstáme, karma, osud?
Jak vznikají programy strachu, lítosti, samoty, vzteku, hrdosti, méněcennosti, nadřazenosti, ale i štěstí, radosti, harmonie, sebelásky?

       Ano, toto je má vášeň. Zajímám se o to, jak programy života vznikají, ale i jak se s nimi rozloučit, když nám život znepříjemňují. Protože to jde!

 

Studování (neurologie, biologie, chemie, kvantové fyziky, ale i dalších nauk jako je autohypnoza, metoda RUŠ, NLP, Cesta, EFT, Meditace, Konstelace, Tantra, TKDM, Umění doteků …) mi přineslo poznání procesu tvorby našeho života. Ale také strach. Začala jsem se měnit. Pro své okolí jsem byla divná. Zajímalo mě, jak se přes problémy přenést, či jak je vnímat jako výzvy. Nechtěla jsem
si stěžovat a hledat viníky.

Od blízkého okolí přicházely různé narážky a posměchy. To způsobilo, že jsem si připadala jako mezi dvěma břehy a nemohla se rozhodnout, na který se vydat. Jeden znamenal to, co znám. Určitý klid, ale i smutek. Ten druhý - neprozkoumaný přinášel radost, tvoření, prožitky, naplněnost, svobodu. Ale byl tak jiný! Vyžadoval odvahu. Cítila jsem vinu. Můžu si dovolit být šťastná a tvořit si život tak, jak cítím? Nebo mám dál plnit očekávání druhých? Bylo to těžké. Hodně těžké! Ale můj smysl pro život vyhrál :D .

,,Kolik lidí cítí vinu z toho, co jim dělá tolik radosti?"

Nejprve se zamyslete a zkuste si upřímně říci, kdo náš život řídí. Jste to vy? Nebo někdo jiný?

Poté se podívejte, objevte sebe sama a začněte žít sami sebe.

Naplno jsem se tomuto tématu začala věnovat ve chvíli, když jsem zjistila, že žiju život podle toho, co ode mne očekávají ti druzí. Že plním to, co si oni přejí. Byla jsem poslušná, chválená, a tím pádem ,,šťastná“. Poté se ve mně probudily potřeby, vize, sny a přání. V tu chvíli vznikl rozpor mezi mnou a mým okolím. Nepoznávali mě. Zato já jsem začala poznávat a žít naplno sama sebe, naplňovat své potřeby a touhy. Poznala jsem kouzlo, jak si mohu svůj život tvořit sama.

Po celou dobu našeho setkání jsem pro vás oporou, inspirací a průvodcem. Se mnou můžete řešit osobní, rodinné, partnerské či pracovní vztahy. Lásku štěstí, zdraví, peníze, špatné návyky, závislosti, manipulaci, zdravotní problémy.

Těším se na vás Jitka

KONTAKT:

Tel.: 734 796 239
mail: rihovajita@gmail.com

,,Jestliže se nepostavím sama za sebe, kdo se za mě postaví?

Jestliže nestojím sama za sebou, kdo jsem?

A když ne teď, tak kdy?“